Kapimex

Pri príprave jedál sú nevyhnutné – dosky na krájanie, tak predovšetkým na ne sa zameriava holandská firma Kapimex. Táto firma vznikla už v roku 1987 a najskôr začínala len ako veľkoobchodný distribútor kuchynských a bytových doplnkov. V roku 2010 však prišla na trh s vlastnou značkou Gusta®, ktorá je charakteristická svojím osviežujúcim lifestylovým konceptom.

kapimex1Pod touto značkou nájdete naozaj široký výber dosiek na krájanie za dostupné ceny. Či už preferujete klasiku – drevené krájacie dosky, ktoré sú vyrobené z kvalitného bambusového dreva alebo dávate prednosť plastovým doskám, ktoré sa vám určite  zapáčia vďaka svojej farebnosti. Ak ich chcete mať všetky po hromade, vyberte si krájacie dosky v štýlovom stojane.

Okrem krájacích dosiek však v ich ponuke nájdete aj ďalšie kuchynské  náradie. Skvelými pomôckami v kuchyni sú sada kvalitných nožov, ručný odšťavovač na citrusy alebo mažiar na drvenie byliniek.

Ak hľadáte kvalitné hrnčeky, misky určite by ste mali siahnuť po tejto značke. V jednom dekore nájdete rôzne druhy hrnčekov, misiek, čiže nie je problém ich zladiť a skombinovať podľa potreby. Rovnako ponúkajú široký sortiment servírovacích misiek, ktoré oceníte pri podávaní jednohubiek alebo iných maškŕt ako sú napríklad chipsy.kapimex3

kapimex2Okrem zmienených tradičných doplnkov do kuchyne a jedálne vyrábajú aj kvalitné sady na fondue. Ak hľadáte spôsob, ako tráviť dlhé zimné večery s rodinou či priateľmi, určite by ste mali vyskúšať pohostiť ich čerstvým ovocím s kvalitnou horúcou čokoládou, kúskami marinovaného mäsa, ktoré si môžu sami vyprážať alebo klasicky namáčaním maškŕt v roztopenom syre.

Chcem ísť do e-shopu