Kuchynské náradie

jj2Hovorí sa, že každý má to svoje náradie, v ktorom sa vyzná a vie, čo treba kedy použiť. Ak teda príde muž do kuchyne svojej manželky, musí sa zorientovať a nájsť to správne „náradie“, ktoré potrebuje na prípravu jedla. Veď pri príprave jedál toho potrebujeme naozaj veľa: naberačky, obracačky, nože, varešky atď. Všetko potrebné náradie na prípravu jedál môžete mať uložené klasicky v zásuvke vo vašej kuchynskej linke alebo ho môžete mať po ruke na rotačnom stojane.

Do kuchynskej výbavy gazdiniek by sme mohli zaradiť snáď všetko, čo potrebujú pri varení, a to od jednotlivých naberačiek, až po mažiare na korenie a bylinky. Spomedzi celého tohto sortimentu stoja za povšimnutie pomôcky do kuchyne vyrobené z eko-materiálov, ktorých časti sú z recyklovaného materiálu, a tak šetria životné prostredie. Patria sem napríklad škrabky na zemiaky a zeleninu, najrôznejšie strúhadlá, krájače na pizzu, lisy na cesnak, otvárače na víno alebo na fľaše, a podobne.jj3

V kuchyniach nie sú výnimkou pomocníci z nerezu, pretože tento materiál je trvácny a veľmi dobre sa používa. Vyrábajú sa z neho formičky na pečenie alebo aj rôzne nože a obracačky vhodné napríklad na grilovanie. Nielen milovníci špagiet si našli v šuflíku miesto pre odmerku určenú špeciálne na špagety. Umožňuje naporciovať obľúbené cestoviny pre 1-4 osoby a nastavuje sa veľmi jednoducho – iba postupným otváraním lamiel od stredu odmerky. Okrem toho vás môže zaujať dvojitý ručný mini odšťavovač z nerezu, na ktorom môžete súčasne vytláčať oba polovice citrusu naraz.

Netreba zabúdať ani na čas, kedy každý doobeduje a na stole zostanú omrvinky a špinavý riad. To vyriešia nástroje a pomôcky na umývanie a údržbu.

Chcem ísť do e-shopu