Joseph Joseph

jj1Pri podnikaní je veľmi dôležitý nielen nápad, ale aj dobrá organizácia. Skvelou ukážkou toho, ako dobre rozbehnúť obchod boli aj dvojičky Antony a Richard Joseph. Antony študoval dizajn, Richard podnikanie, a tak sa im podarilo šikovne skĺbiť svoje schopnosti – v roku 2003 spolu založili dizajnovú spoločnosť, ktorej výrobky sú dnes veľmi úspešné a obľúbené.

Táto prosperujúca britská spoločnosť Joseph Joseph sa sústredí prevažne na kuchynský riad a doplnky, ktoré majú spoločné vlastnosti, akými sú štýlovosť, čisté línie a kreatívne prevedenie jednotlivých produktov. Ak patríte aj vy k ľuďom s dobrým vkusom a máte radi  praktický riad do kuchyne, výrobky tejto spoločnosti si jednoducho zamilujete.

jj3

Ponúkaný sortiment je naozaj pestrý, máte si veru z čoho vyberať. Za pozornosť stoja napríklad farebné viacúčelové lopáre vybavené dokonca aj cedidlom. Určite si niečo vyberiete aj z maličkostí medzi ktorými nájdete aj misky rôznych tvarov a farieb, dosky na krájanie, praktické potravinové dózy, či dokonca nastaviteľnú odmerku na špagety. Výnimkou nie sú ani skladacie strúhadlá a cedidlá ktoré šetria vaše miesto v kuchyni.

Dôraz sa kladie najmä na pohodlné používanie výrobkov, a preto sú napríklad aj obyčajné škrabky na zemiaky a zeleninu prispôsobené tvaru ruky tak, aby sa ruka nezaťažovala a aby škrabka sedela presne do dlane. Precíznosť je samozrejmosťou.

jj6Do kuchyne nevyhnutne patria aj pomôcky na umývanie riadu a celkovú údržbu kuchyne. Aj v tejto oblasti ponúka firma Joseph Joseph širokú ponuku výrobkov, ako sú odkvapkávače na riad, kefy na umývanie alebo praktický stojan na čistiace prostriedky.

Chcem ísť do e-shopu