Sagaform

Sagaform spadá do skupiny New Wawe Group AB. Je to škandinávska značka dodávajúca na trh tie najrôznejšie doplnky, ktoré v sebe zahŕňajú všetko to, čo v kuchyni potrebujete – originálny dizajn pritiahne pozornosť a praktickosť zaručuje pohodlie pri každodennom používaní. Všetky ich výrobky nesú typický škandinávsky dizajn, čo v preklade znamená, že výrobky majú jednoduchý, ale sofistikovaný tvar a aj obyčajné výrobky ako poháre dokážu pôsobiť ako úchvatné dizajnérske kúsky.saga2

saga3

Ich široké spektrum výrobkov zahŕňa napríklad štýlové cukorničky a šálky, misky (nielen) na dezerty, drevené lopáre ošetrené olejom, farebné podložky pod poháre a hrnce, termohrnčeky, svietniky, lyžice a varešky najrôznejších tvarov vhodné na prípravu šalátov, a podobne.

Medzi zaujímavé produkty tejto spoločnosti patrí okrem doplnkov do kuchyne napríklad dvojdielna váza na kvety, ktorá môže byť štýlovým doplnkom či už vo vašej kuchyni alebo obývačke.

saga1

Pod touto značkou nájdu všetci maškrtníci fondue, ktoré sa dá využiť ako klasické fondue – na roztopenie syru alebo aj na roztopenie čokolády a následného namáčania rôznych druhov ovocia.
Okrem takýchto „vychytávok“ nájdete v ponuke aj poháre určené špeciálne na Whiskey či šampanské, alebo aj bežné na minerálku – skrátka všetko to, čo vašu kuchyňu môže doplniť a vylepšiť.

Chcem ísť do e-shopu