Misky a taniere

miska1Doprajte si trošku luxusu schovaného v kvalitných miskách, ktoré si jednoducho zamilujete. Využitie misiek je v kuchyni naozaj všestranné, potrebujete ich nielen pri príprave jedál, zákuskov, ale potrebujete ich aj pri servírovaní šalátov alebo iných jedál, prípadne na servírovanie maškŕt, ktoré budete vyjedať pri pozeraní televízie.

Aj keď tradičné misky patria ku klasike, nie je od veci oživiť svoju výbavu o niečo netradičné. Miska na cukríky môže byť v tvare zajačika, motýľa, alebo koníka vo farbách orientu. Oči poteší aj farebná sada misiek, ktoré môžete využiť pri pečení koláčov a zákuskov – obsahujú totiž aj sitko a odmerky.misky1 Zároveň jednotlivé misky zapadajú do seba, čiže nezaberú veľa miesta v skrinke.

Chýba vám ešte niečo? Istotne to budú misky s veselými motívmi určené nielen na dekoráciu. Oživte kuchyňu originálnou misou na ovocie alebo zakúpte servírovaciu misku na jednohubky s priestorom na špáradlá, na večernú párty s priateľmi. Raňajkujete radi cereálie? Potom si vyberte misku na cereálie so zaujímavými dekoráciami. Rovnako sa vám pri raňajkách zídu aj misky, resp. poháriky na vajíčka.

tanier1Taniere sú každodennou súčasťou stolovania. Klasickú výbavu oživia a doplnia dezertné taniere so zaujímavou dekoráciou alebo ornamentami. Ak na ne dáte zákusok s čokoládovým toppingom máte vyhrané a návšteva sa nasýti aj očami. Ak chcete spestriť vašim deťom jedenie, vyberte im tanier s tvárou, ktorý si môžu dotvoriť podľa vlastnej fantázie, z jedenia sa tak stane zábava.

Chcem ísť do e-shopu