Kuchynské potreby

kuchO všetkých kuchynských potrebách by sa dalo písať naozaj veľmi dlho. Odmerky a iné užitočné „náradie“ už nie sú vôbec nudné, a vedia spríjemniť varenie už len tým, že sú zaujímavého tvaru a vo vašej obľúbenej farbe alebo ladia s nábytkom a celkovým interiérom. Každý deň sa trávi určitá časť dňa práve v tejto miestnosti, a tak si mnohí dávajú záležať aj na detailoch, akými sú rukoväte na nožoch aby sa počas krájania držali pohodlne.

Už len obyčajná chňapka môže byť nielen užitočná vďaka kvalitnému materiálu a všitému magnetu, aby ste ju mohli šikovne pripevniť k sporáku, ale dopĺňa kuchyňu aj tým, že je v tvare žabky a zelená je zároveň farbou vašej kuchyne.chnapka

Kuchyňu si nevieme predstaviť bez koreničiek, stojanov nielen na obrúsky, ale aj na jedálenské paličky k číne či obrúsky. Pri ruke treba mať pre každý prípad otvárač na plastové fľaše a konzervy. K pomocníkom nesporne patria škrabky, strúhadlá a krájače vyrobené z eko – recyklovaného plastu, aby ste mohli šetriť životné prostredie. Zíde sa vám aj mažiar v rôznych kreatívnych tvaroch, spomedzi ktorých si vyberiete ten svoj práve do vašej kuchyne.

Okrem týchto detailov privítate po svojom boku v kuchyni aj rozličné odmerky. Nastaviteľnú odmerku na špagety môžete zaobstarať nielen pre seba, ale potešíte ňou aj svokru či dobrú kamarátku. Rovnako dobrým nápadom na darček môže byť sada kuchynských nástrojov, ktorá obsahuje všetko čo kuchárka potrebuje.

Riad nemusíte po umytí hneď utierať ak máte na kuchynskej doske stojan na umytý riad – iba ho doň uložíte a neželaná voda stečie dolu. Veď prečo si neušetriť čas vždy keď sa dá? Netreba si pridávať zbytočne prácu navyše.

Ak potrebujete ušetriť miesto v kuchyni zaobstarajte si skladacie nástroje, napríklad skladacie strúhadlo, ktoré sa dá prakticky poskladať a uložiť do zásuvky.

Chcem ísť do e-shopu