Koreničky a soľničky

korenicky1Koreničky a soľničky má každá domácnosť a určite nielen po jednom kuse. Jednu soľničku predsa treba mať na stole, druhú na poličke, nejakú milú ste dostali od kamarátky a ďalšiu veľkú používate pri varení.

Bežný tvar koreničky je každému známy, ale aj kuchynské doplnky sa modernizujú a v predajniach môžeme nájsť rôzne štýly a prevedenia. Ak hľadáte originálny darček skúste sa zamerať na koreničky a soľničky. Tie vôbec nemusia byť tradičné a nudné!

Klasické kamenné predajne s kuchynskými doplnkami ponúkajú prevažne klasické štýly. Pre originalitu navštívte internetové obchody s kuchynskými doplnkami. Tam nájdete presne to, čo hľadáte.

Medzi netradičné koreničky a soľničky patria napríklad tie v tvare kúzelných paličiek. Stačí len “mávnutie čarovnej paličky” a vaše jedlo bude chutiť naozaj čarovne.korenicky2

Štýlová soľnička môže byť aj taká, ktorá vyzerá tvarom a vzhľadom ako kameň z dovolenky pri mori. Bude teda nielen praktická, ale aj estetická. Podobne kuchyňu oživí soľnička v tvare snehuliaka, alebo v tvare snehových gúľ s mackom vo vnútri.

Príjemne vás potešia aj najrôznejšie sady soľnička + korenička. Zo širokého sortimentu za povšimnutie stojí sada soľničky a koreničky v tvare robotov, zubov alebo žiaroviek. Vaše prestieranie môže dostať nový rozmer, ak použijete na dochucovanie jedál, milých panáčikov, ktorí spolu sedia na hojdačke. Takáto soľnička a korenička je zároveň aj perfektný doplnok na váš stôl. Fantázii sa medze nekladú.

Samozrejme, výrobcovia si navzájom konkurujú a snažia sa byť nielen originálni, ale čoraz viac aj kreatívnejší a praktickejší. Každý zo svojho života vie, že podanie soľničky cez celý rodinný stôl je niekedy náročné, a popravde sa nám ani nechce naťahovať cez viacerých ľudí. Práve v takýchto situáciách by sa zišla soľnička, čo sa sama presunie. A taká veru existuje – jazdiaca soľnička je už na trhu a teší sa svojej obľube. Vďaka naťahovaciemu strojčeku sa spoľahlivo posúva po stole a dôjde vždy k tomu, čo ju potrebuje. Nájdete ju v dobrých internetových predajniach s potrebami do kuchyne, napríklad bytovedoplnky.sk. Ktovie, čím nás ešte výrobcovia prekvapia.

Chcem ísť do e-shopu