Hogri

hogri2Pri zariaďovaní bytu či domu sa kladie dôraz nielen na nábytok, skrine a kvalitnú sedačku na ktorej budeme pozerať televíziu, ale celkový dojem dotvárajú aj doplnky. Sami dobre vieme ako sa zmení interiér po zakúpení malej vázičky, milej sošky alebo veľkého kvetu, ktorý razom vkusne vyplnil prázdny kút v obývačke. Podobne to však funguje aj v kuchyni – je to predsa miesto, kde sa varí a obeduje. Preto sa aj do tejto miestnosti hodia doplnky a oplatí sa do nich investovať.

Možno ste už počul o výrobcovi menom Hogri. Rozhodne sa oplatí investovať do jeho štýlových doplnkov. Prečo? Ide o nemeckého výrobcu a ako je už všeobecne známe, Nemci sú pri výrobe veľmi precízni. Výrobky z produkcie Hogri sú originálne a známe všade po svete vďaka ich všestrannému využitiu v domácnosti.

Hogri pôsobí na trhu už takmer 100 rokov. Za ten čas získala spoločnosť množstvo cenných skúseností, ktoré sa stále vylepšujú a zveľaďujú. Dôraz patrí vzhľadu a v neposlednom rade kvalite, ktorá je samozrejmosťou. Ku každému výrobku patrí aj darčeková krabica, takže ak hľadáte vkusný a praktický darček stavte na túto značku. Určite nebudete svoj výber ľutovať.hogri1
Ponuka je naozaj široká – stačí si vybrať. Pre príklad však treba spomenúť praktické kliešte na špagety, dlhé koktailové lyžice, zaujímavý lupáčik na pomaranče, štýlovú lyžicu na marmeládu, misku na chlieb alebo nenahraditeľný oddeľovač žĺtka a bielka.
Určite oceníte aj odmerku na kávu pre presné dávkovanie rannej kávy. Milovníci vína si určite budú pochvaľovať stojan na fľašu. Dobrými pomocníkmi budú aj napichovadlá na kukuricu – určite sa vám to už stalo: mali ste chuť na varenú kukuricu, ale nechceli ste si zamazať ruky. Tomu však môže byť koniec ak napichnete kukuricu pozdĺž na napichovadlo.

Okrem kuchynských maličkostí nájdete na trhu od tejto značky aj iné praktické drobnosti, ako napríklad veselý držiak na zubnú kefku, háčik na uterák s vyrytým smajlíkom, a dopriať si môžete aj doplnok do kancelárie v podobe zásobníka na perá a ceruzky.
Zájdite do internetových predajní a hľadajte Hogri doplnky. Ponuka vám milo prekvapí a do ceny sa oplatí investovať – vráti sa vám to v podobe pomocníka ktorý bude v kuchyni slúžiť dlhé roky.