Fred

fred2Fred je britská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou potrieb do domácností, ktoré sú zaujímavé a určite vás pobavia. Ak teda chcete mať niečo zábavné, nápadité a originálne, spoločnosť Fred je ten pravý výrobca pre vás.

Seba alebo svojich blízkych môžete potešiť chňapkou v tvare psa alebo žabky, zábavnými napichovátkami na jednohubky alebo hrnčekmi reagujúcimi na teplotu. Skvelou záležitosťou sú formy na ľad od výmyslu sveta, vo vašom pohári tak môžu plávať ľadové kocky v tvare Munchovho slávneho obrazu Výkrik. Všetko sú to bláznivé nápady na spestrenie bežných vecí.

Medzi ich produktami nájdete napríklad aj nápadité rozlišovače na kľúče – opice, matriošky alebo príšerky. Zaujímavý môže byť aj príbor pre deti v tvare opravárskeho náradia. Susedov zaručene ohúrite rohožkou, ktorá je vernou kópiou kanála v Londýne alebo v Paríži.fred1

Na to, aby ste oživili svoju kuchyňu vám postačí aj zaujímavý stojan na špáradlá v tvare woodoo postavičky. Táto spoločnosť nekladie žiadne hranice fantázii a tak si doprajte niečo skutočne extra, čo nebude mať nikto. Väčšina týchto výrobkov je vhodných ako originálny a zábavný darček pre vašich priateľov a blízkych.

Chcem ísť do e-shopu