Fox Trot

fox2Každý, kto si chce zútulniť svoju kuchyňu a vdýchnuť jej povestné teplo domova, by mal určite siahnuť po tejto značke. Fox Trot je francúzska značka, ktorá sa zameriava predovšetkým na kuchynský riad a doplnky, ale vyrábajú aj ostatné doplnky do bytu, ako rohožky, hodiny atď.

Výrobky tejto značky si určite nepomýlite s inou značkou, pretože všetky výrobky majú charakteristický dekor a dizajn. Každoročne ponúka tento výrobca niekoľko kolekcií výrobkov. Veľmi obľúbené kolekcie sú Tri mačičky, Lienky so štvorlístkami, Farebné kravičky alebo obľúbená kolekcia Paris je t´aime (Milujem ťa Paríž) atď. Spoločným motívom týchto kolekcií je veselosť a farebnosť.

V jednej kolekcii nájdete množstvo rozličných výrobkov od hrnčekov až po nástenné hodiny, preto si jednotlivé výrobky ľahko doladíte.fox3

Ich výrobky môžeme rozdeliť do niekoľkých kategórií. Sú to predovšetkým jedálenské doplnky ako napríklad hrnčeky, čajníky, šálky, poháre a tanieriky. Ďalej je to kategória kuchynských potrieb, tu nájdeme predovšetkým výrobky ako sú kuchynské utierky, dezertné lopatky, maselničky, šalátové misy, chňapky a ďalšie.

fox1Ako sme už spomenuli pod touto značkou nájdeme aj ostatné doplnky do domácnosti, ako sú nákupné tašky, dávkovače na mydlo, kozmetické taštičky atď.

Vďaka svojej hravosti, farebnosti a originálnemu dizajnu sú výrobky Fox Trot skvelým darčekom pre vašich známych a priateľov, ktorý im určite vyčarí úsmev na tvári.

Chcem ísť do e-shopu