Ecology

Ako už z názvu vyplýva, ide o výrobky, ktoré budú šetrné k životnému prostrediu. Presnejšie, reč je o ekologickom riade do kuchyne. Zaujímavý je pre mnohé gazdinky a oslovil aj tie, ktoré neuprednostňujú bio výrobky. Nechajte sa zlákať prírodou!eco1

Ide o nový typ doplnkov do kuchyne a riadu do kuchyne, ktorý je šetrný k prírode, hlavne tým, že sa dá recyklovať. Pri ich vzniku sa používa dokonale premyslený postup procesu výroby – technológia šetrí prírodu, energiu, vodné zdroje a v neposlednom rade aj iné zložky surovín, ktoré sú potrebné pri výrobe.

Pozornosť by ste mali upriamiť na kuchynský riad Ecology. Ten, kto preferuje klasický štýl v bielej farbe, si príde na svoje.

Ecology ponúka ďalej misky, poháre a iné doplnky zo skla. Možno to tak na prvý pohľad nevyzerá, no sklo je veľmi praktický materiál a čo je hlavné, dokáže sa rozložiť a žiadna zložka v ňom neškodí životnému prostrediu okolo nás.eco2

Myslíte si, že takýto riad je fádny, nudný a úplne staromódny? Nechajte sa príjemne prekvapiť! Opak je totiž pravdou. Sama gazdinka uvidí, ako sa bude jedlo vynímať na štýlovom bielom tanieri. Farebnejšie bude pôsobiť aj šalát alebo zmrzlina a vlastne čokoľvek, čo budete chcieť naservírovať rodine a hosťom.

Riad nesúci názov Ecology sa hodí nielen vám, ale je dobrým nápadom na darček pre známu. Samozrejmosťou je darčekový obal vyrobený z recyklovateľného materiálu. Možno práve teraz je správny čas vymeniť opotrebované varešky, misky, taniere a iných pomocníkov pri varení za niečo moderné a prospešné zároveň.

Chcem ísť do e-shopu