Doplnky na stôl

Kuchynský stôl je považovaný za druhý najdôležitejší kus nábytku pri zariaďovaní kuchyne a nech na neho uložíte čokoľvek, vždy máte pocit, že nie je celkom zaplnený. V súčasnosti sa stále viac stoluje bez obrusov – namiesto nich sa používajú podložky a tácky v tých najrozmanitejších farbách a motívoch. Mamičky s deťmi si našli obľubu v súpravách pozostávajúcich z hrnčeka, tácky a korkovej podložky na ktorej sú lienky, kravičky a iné roztomilé motívy, ktoré sa zapáčia aj dospelým. Keď sa práve za stolom neje, treba ho oživiť nejakým zaujímavým doplnkom, ako je napríklad misa na ovocie, váza alebo zaujímavý svietnik.doplnky2

Okrem prestierania potrebujete aj koreničky, stojany, podložky pod poháre a všetky tie drobnosti, ktoré je nevyhnutné mať po ruke, aby ste nemuseli každú chvíľu odbiehať od stola. Ak chcete byť originálny, obstarajte si vychytávky, ktoré prekvapia aj vás. Načo by ste niekomu podávali soľničku cez celý stôl keď si môžete zaobstarať takú, ktorú stačí iba natiahnuť a začne jazdiť po stole, aby si ju mohol vziať každý, kto potrebuje?

doplnkyAk ste za nápadné tvary, neprehliadnite koreničky v tvare kameňa, čajník ktorý sa tvári ako terorista a jednoznačne sa do vašej kuchyne hodí aj dóza na sladkosti v tvare zuba. Skvelým doplnkom na stôl sú aj krúžky na obrúsky alebo stojany na obrúsky v tvare labutí, stolovanie sa tak pre vás aj vaše návštevy stane jedinečným vizuálnym zážitkom.

Chcem ísť do e-shopu