AdHoc

Pri dolaďovaní bývania je na mieste venovať svoju pozornosť aj kuchyni. Je to predsa miestnosť, kde sa pripravujú dobroty a často sa za okrúhlym stolom stretáva celá rodina. Okrem nových tanierov s ornamentami a čajníkom, na ktorom sú lienky sa môžete pochváliť aj malými doplnkami. Tie interiér zaujímavo oživia a spestria gazdinke každodenné varenie ktoré môže pripadať nudne a fádne.

adhoc5

Ideálne je, ak sú doplnky aj praktické a aktívne sa pri varení požívajú. A práve na to sa zameral výrobca AdHoc, ktorý pochádza z Nemecka. Začínal v malom, no dnes ho poznajú v mnohých krajinách a zažíva svoj zaslúžený úspech.

Ich špecializácia by sa dala rozdeliť do dvoch hlavných skupín – vyrábajú sitká na čaj a druhý smer je zameraný na výrobu mlynčekov na korenie. Pričom v ich sortimente nájdete aj mlynčeky na syr a špeciálne mlynčeky na chilli pre všetkých milovníkov pikantného jedla. Okrem tohto hlavného sortimentu však tvoria aj iné štýlové doplnky do kuchyne, ktoré určite nezostanú nepovšimnuté na poličke.

adhoc3

Definícia produktov je veľmi jednoduchá a dá sa zhrnúť do troch slov: kvalita, dizajn, záruka. Kvalita spočíva v precíznej výrobe prepracovanej v každom detaile, čo si pri používaní hneď všimnete. Dizajn je moderný a zároveň nestráca svoju praktickosť. A v neposlednom rade si treba všimnúť záruku, ktorú výrobca AdHoc ponúka. Tá je totiž predĺžená až na 5 rokov.

V ponuke nájdete doplnky a praktické pomôcky v rôznych farbách takže sa budú určite hodiť aj do vašej kuchyne. Okrem praktických sitiek na čaj, ktoré ocenia nielen milovníci čaju nájdete u nich aj iné drobnosti nevyhnutné pre príjemnú prípravu jedál.

Zo sortimentu je dobre spomenúť chladiacu tyčinku na víno, ktorú si obľúbia milovníci vína – stačí ju dať schladiť do mrazničky a potom ňou pomiešať víno. Nenahraditeľný je aj chladiaci obal na víno, moderná korenička a soľnička z krásneho agátového dreva či praktický termohrnček na kávu alebo čaj.

K vychytávkam od AdHoc patrí aj zapaľovač, ktorým pripálite čokoľvek od šporáka až po sviečku, ktorá je v nedostupnom úzkom svietniku.

 

Chcem ísť do e-shopu